Privatumo politika

 

Kas yra slapukai?

Tai mažos apimties tekstiniai duomenų failai, kurie padeda greičiau ir patikimiau pateikti internetinės svetainės turinį taip palengvinant naudojimąsi ja. Slapukai nėra virusai ir jų naudojimas yra visiškai saugus ir jų naudojimas yra įprasta naršymo internetinėse svetainėse praktika, o jų pagalba atpažįstamas Jūsų įrenginys, tačiau ne Jūs pats, kaip konkretus asmuo.

 

Kokius slapukus mes naudojame?

Naudojantis mūsų internetine svetaine, mes arba mūsų įgalioti paslaugų tiekėjai gali naudoti slapukus, o juos naudojame šiems tikslams: užtikrinti internetinės svetainės funkcionalumą, internetinės svetainės naudojimosi analizei bei tiksliniam rinkodaros orientavimui.

 

Mūsų naudoji slapukai:

Darbasskandinavijoje.lt slapukai

Google analytics

Google advertising

 

Kaip galiu valdyti slapukų nustatymus?

Slapukus galite valdyti per savo naudojamos naršyklės nustatymus, taip pasirinksite, kuriuos slapukus norite priimti ir kuriuos pašalinti.  Slapukų galite atsisakyti bet kuriuo metu ištrindami slapukus iš savo naršyklės, kurioje jie yra įdiegti. Norėdami daugiau sužinoti kaip tvarkyti ar pašalinti Jūsų naršyklėje įdiegtus slapukus, apsilankykite Jūsų naudojamos naršyklės interneto puslapyje arba peržiūrėkite trumpą instrukciją populiariausioms naršyklėms čia: ChromeMozillaEdgeSafariOpera.